O nás

Obrazylasky.sk

Sme rodinný podnik s kreatívnou dušou a inovatívnymi myšlienkami, mladý duchom a starý skúsenosťami. Snažíme sa chápať potreby klientov ako svoje vlastné a vďaka priateľskej atmosfére, ktorá u nás v My Home vládne, prinášame teplo domova prostredníctvom ľudského ale aj profesionálneho prístupu každému zákazníkovi.

Neustále sledujeme aktuálne trendy a snažíme sa prispôsobovať našu ponuku vašim potrebám a prekonávať vaše očakávania či už sú z oblasti umenia, módy alebo zásielkového predaja. Stávame sa súčasťou vašich domovov, dokážeme sa vcítiť do vašich potrieb, a tak je naším prvoradým cieľom kvalita našich služieb a profesionálny prístup.

Náš široký sortiment produktov je zárukou kvality a najnižšej ceny. Každý z vás sa stáva členom našej veľkej rodiny, a preto môžete vždy využiť množstvo zaujímavých zliav, akcií či rôznych súťaží. Spojte sa s nami na sociálnych sieťach a budete stále v obraze.

Nechajte sa rozmaznávať a vyberte si pohodlný spôsob prepravy či bezpečný a rýchly spôsob platby. Naše centrum služieb zákazníkov vám vždy ochotne odpovie na vaše otázky prostredníctvom emailu, telefonicky alebo na online chate na našej stránke.

Tím MY HOME sa bude vždy snažiť, aby ste sa cítili ako doma

... pohodlne, bezpečne a bez obáv!

"Zdraví vás marketingový a bytostne

kreatívny tím Obrazlasky.sk.


Sme plní dobrej nálady a usilovne

pracujeme na tom, aby sme vám

priniesli kopec skvelých noviniek."

 

Obrazylasky.sk je súčasťou rodiny e-shopov MY HOME, s.r.o.

 

Nájdete nás v Snine na ulici Pčolinská 625 v našej vlastnej administratívnej budove.MjYyNzU